Vlaďka

Vlaďa je človek, na ktorého každý pozerá s obdivom. Večne mladá a v pohybe je dôkazom, že aktívny životný štýl ako antiaging rozhodne funguje!

 

1.      Vladi, prezraď nám niečo v krátkosti o sebe.

Pracujem ako poštová doručovateľka. Milujem jazdu na motorke a veľmi túžim zažiť aspoň mesiac cestovať s karavanom a spoznať rôzne miesta.

 

2.      Prečo si začala s crossfitom a čo Ťa motivuje stále v tomto športe pokračovať?

Začala som zo zvedavosti. Dostávala som sa k nemu postupne, najskôr som začínala cez iné funkčné tréningy využívajúce metódu kruhového tréningu a podobne. Zo začiatku sa mi zdal totiž crossfit príliš náročný. Potom mi úplne učaroval, svojou pestrosťou, každý deň úplne iný tréning, vždy sa teším, čo nové sa naučím, alebo v čom budem mať lepší výsledok. Crossfit ma úplne dostal.

 

3.      Zmenila sa Tvoja motivácia odkedy si začala?

Na začiatku bolo mojím cieľom schudnúť a mať peknú svalnatú postavu. Ale postupne, ako som začala získavať kondíciu a zosilnievať, naučila som sa cviky, ktoré som dovtedy nikdy neovládala, tak sa zmenila aj moja motivácia. Teraz chcem byť ešte rýchlejšia, silnejšia, lepšia! 😊

 

4.      Je niečo, čo si sa naučila, vzala si do života, odkedy si sa stala súčasťou komunity v našom gyme?

Naučila som sa byť vytrvalá. Mám v povahe začať veľmi veľa vecí a nič nedokončiť, nedotiahnuť do konca. Hlavne tu v CrossFit Uranova som sa naučila, že keď človek robí niečo dobre a vytrvá, výsledok príde. Napríklad u mňa to boli zhyby na hrazde. Nakoniec som ich zvládla 😉

 

5.      Tvoj najobľúbenejší cvik?

Kliky!

 

6.      Má crossfit nejaký vplyv na Tvoj život mimo gymu?

ÁNO! Cítim sa oveľa sebavedomejšie! A viem, že som vo veľmi dobrej kondícii, keď sa pozriem okolo seba, nielen na svojich rovesníkov, ale aj oveľa mladších ľudí v mojom okolí.

 

7.      Aký je Tvoj najbližší crossfit cieľ?

Zlepšovať sa, zosilnieť a naučiť sa ešte pár cvikov, ktoré mi chýbajú na to, aby som všetky workouty mohla odcvičiť v predpísanej „RX´d“ verzii!

 

8.      Čo by si poradila tým, ktorí chcú začať cvičiť alebo aj začiatočníkom v tomto športe?

Len vydržať! Nevzdať sa po dvoch mesiacoch cvičenia! A zapisovať si svoje výsledky, lebo aj maličký úspech, o kilo naviac na drepe, či o jedno opakovanie viac vo workoute poteší a motivuje pokračovať ďalej. Zároveň človek sám vidí, že sa naozaj postupne zlepšuje a posúva ďalej.

 

9.      Prezraď nám niečo o sebe, čo o Tebe nevieme 😉

V gyme viete o mne všetko 😊 Ja som ako otvorená kniha 😊 Možno prezradím, že keď som bola mladá, nemala som absolútne žiadnu kondičku a bola som malý tučko. Priznám sa, že keď som mala 20 rokov, liečila som sa z bulímie. Aj za to vlastne vďačím crossfitu, že teraz v tomto veku sa cítim oveľa lepšie a to fyzicky, ale aj v lepšej psychickej pohode. Preto cvičenie a pohyb odporúčam, aby ste mali krásny a kvalitný život!

 

Sme hrdí, že Vlaďka je súčasťou komunity nášho gymu. Jej pevná vôľa, odhodlanie a mentálne nastavenie sú inšpirujúce a obdivuhodné!